Попельнастівський дошкільний навчальний заклад «Капітошка»

Історія нашого садочка

Попельнастівський ДНЗ "Капітошка"

Наш садочок знаходиться у неймовірно гарному куточку, в самому центрі села Попельнасте. З усіх сторін садочок оточує казкова природа. Йдучи до садочка, наші малюки минають чудовий парк. З подвір’я дитсадка відкривається прекрасний краєвид на річку.
   Впродовж 13-ти останніх років на території нашого села не працював дитячий садочок. Та нарешті після такої довгої перерви в селі з’явився садок. У приміщенні, збудованому ще в 1914 році, було проведено капітальний ремонт, здійснено заміну вікон, дверей, відремонтовано стелю, встановлено газове опалення, створено для дітей найсучаснішу матеріально-технічну базу – і дитсадок «Капітошка» всім своїм блиском постав не лише перед малюками, а й перед всіма попельнастівцями.
   1 липня 2011 року – визначний день в історії села Попельнасте. Це день відкриття дитячого садочка «Капітошка». Безперервний дощ не став на перешкоді такого свята. Він, здавалося, навпаки, зібрав тут у воєдино не лише діток, вихованців цього закладу, а й їх батьків, бабусь, дідусів, школярів.
Наш садочок виблискував у промінцях веселого сонечка, ніби краплинка роси. Ось назва в нас така - «Капітошка»!
Зараз в садочку функціонує одна різновікова група. Вихованцям групи від 3 до 6 років.